18.11.2018

|

příspěvky

Den otevřených dveří v Holubníku

Den otevřených dveří

Holubník den otevřených dveří nemá. On má totiž dveře otevřené celý rok. Do dubnových zápisů je sice ještě daleko, ale pokud přemýšlíte, jestli by Holubník mohl být tou správnou volbou, přijďte si to ověřit. Přijďte do Holubníku na kukačku!

V Holubníku na kukačku

Chcete se jen tak podívat zda-li by se vám u nás líbilo? Přijďte „na kukačku“ a buďte spolu s vaším dítětem jeden den v Holubníku s námi.
Cena za takový den je 300,- + objednaná strava.

Zápis

Zápis na nový školní rok, probíhá vždy v dubnu a přechází mu schůzka pro zájemce, kde se dozvíte více o filozofii a fungování Holubníku.

Průběh zápisu
Vyplňte on-line přihlášku zveřejněnou na našich webových stránkách
Po konci dubna obdržíte informaci, zda je vaše dítě přijato (o přijetí nerozhoduje datum vyplnění přihlášky, ale věk dítěte a kapacita skupiny)
Dítě nastoupí od září na zkušební měsíc
Na konci září vám průvodci sdělí zpětnou vazbu
Pokud jsou všichni (dítě, rodiče, průvodci a původní skupina) spokojeni, dítě se stává plnohodnotným členem komunity a pokračuje v docházce. V opačném případě je smlouva a docházka ukončena.

V průběhu roku

Pokud to kapacita dovolí, je možné přijmout dítě i v průběhu školního roku.

Na domluvené schůzce si sdělíme vzájemná očekávání, seznámíme vás s naší filozofií a fungováním Holubníku.
Domluvíte si tři dny na zkoušku a vyplníte závaznou přihlášku – minimálně první den rodič s dítětem, zbylé dva dny může přijít dítě samo.
Po zkušebních dnech dostanete zpětnou vazbu od průvodců.
Pokud jsou všichni (dítě, rodiče, průvodci a původní skupina) spokojeni, projednáme detaily docházky a podepíšeme Smlouvu.
Dítě se stává plnohodnotným členem Holubníkové komunity.

Cena za za tyto tři dny je 1000,- + objednaná strava.


Do komunitní školy Holubníku přijímáme děti od 5 do 12 let. (Do komunitní školky Holubníku přijímáme děti od 3 do 5 let.)
Napište mail na holubnikprusiny@gmail.com nebo volejte 603 297 980 (Martina Lindová) a my vám sdělíme možný termín návštěvy.

Sdílet článěk:
  • Napište nám!
    • [recaptcha]